We found pictures in instagram by hashtag:

#kocham

Za co lubicie Łukasza? 🤔 Ja mogłabym mówić godzinami 🤭❤️ // Pewne jest to, że Łukasz jest przeeeekochanym i wspaniałym człowiekiem ❤️ Ma dystans do siebie, nie przejmuje się hejtami i pięknie się o nich wypowiada ❤️ Na jego widok automatycznie pojawia mi się uśmiech na twarzy, nawet w te najsmutniejsze dni ❤️Ma także mnóstwo cudownych i niesamowitych jak Łuki przyjaciół którzy wszyscy razem tworzą wspaniały i niepowtarzalny duet ❤️ Tacy przyjaciele według mnie to największy skarb ❤️ Niestety nie miałam jeszcze okazji spotkać Łukasza ale mam nadzieję że to się zmieni jak najszybciej! Wtedy cię uściskam jak najmocniej przysięgam! ❤️❤️❤️ Jak to czytasz Łuki, wiedz że cię bardzo kocham 🥺❤️ ( i tak to jeszcze nie wszystko co mam do powiedzenia haha❤️)

Niestety ...😅😂 * * * 🔔Obserwuj @naszememypl żeby być na bieżąco i zobaczyć więcej memów 💯 Zostaw ♥ jeżeli się zgadzasz 💥Oznacz znajomego aby też się pośmiał 📝Skomentuj jeżeli się podobało 🎉Zostań z NAMI,z rodzinką memiarzy

Najcudowniejszy uśmiech pod słońcem🌞 . Kiedyś usłyszałam "największą miłość poznasz dopiero kiedy zostaniesz MAMĄ" I teraz śmiało mogę powiedzieć że to prawda. Tej miłości nie da się opisać słowami, wypełnia moje serce po brzegi❤ każdy dzień z nią jest piękny i wyjątkowy... Kocham te poranki kiedy otwiera swoje niebieskie ślepka, spogląda na nas i zaczyna śmiać się w głos😁 wspólne oglądanie "pszczółki Maji"🐝 i śpiewanie jej ulubionej "baby Shark"🦈🤣 karmienie piersią które tworzy niesamowitą więź, wyjazdy, spacerki, całowanie po maleńkich stópkach... kocham nasze wieczorne przytulaski i kiedy zasypia w moich ramionach🤗 kocham wszystko co z NIĄ związane💕 bycie MAMĄ to zdecydowania najwspanialsza rola w Życiu!!! . . .