We found pictures in instagram by hashtag:

#20likes

ਅਜੀਬ ਅਦਾ ਹੈ 😍ਤੇਰੇ ਦਿਲ ♥️ਦੀ ਵੀ…ਨਜਰਾਂ ਵੀ ਸਾਡੇ ਤੇ ਹੀ ਨੇ 😊ਤੇ ਨਰਾਜਗੀ ਵੀ ਸਾਡੇ ਨਾਲ ਹੈ😋 ਸ਼ਿਕਾਇਤ ਵੀ ਸਾਡੇ ਨਾਲ ਤੇਪਿਆਰ ਵੀ ਸਾਡੇ ਹੀ ਨਾਲ ਹੈ।😘😍 .

👑Herkese merhaba. Güzel günlerimiz olsun. Mutlu haftasonuları👑👑👑🌼😊😊. Ilk gönderimde Güzellik uzmanlığından bahsetmek istedim. 🌼Güzellik uzmanı kimdir? 📌Kozmetik bilim ve teknolojisinden doğru bir şekilde yararlanarak cildi ve vücudu daha sağlıklı, daha güzel, daha genç göstermek için gerekli araç ve makineleri doğru ve bilinçli bir şekilde uygulayan kişidir. 🌼GÖREVLER - Cildin yapısını inceler, türünü tespit eder, ihtiyacını belirler, - Cildi buhar, süt, tonik ve losyonlar kullanarak temizler, ihtiyacı olan bakımı yapar, - Kan dolaşımını sağlamak ve gözenekleri açmak için çeşitli maskeler uygular, - Yüzdeki kırışıklıkları giderici işlemler yapar, - Yüz ve vücuttaki istenmeyen tüyleri alır, - Tırnak bakımı yapar, - Vücuda ve yüze masaj uygular, - Yüz şekillerine uygun gece ve gündüz makyajı yapar, - Bölgesel zayıflama programları uygular, - Kullandığı araç ve gerecin bakımını ve basit onarımını yapar. 🌼KULLANILAN ALET VE MALZEMELER - Büyüteç, - Elektrodyon, - Yüksek frekans aletleri, - Epilasyon aleti, - Manikür, pedikür aletleri, - Masaj aletleri, - Her türlü cilt bakım ürünü vb. . . .

Venedik, kuzeydoğu İtalya'da birbirinden kanallarla ayrılmış ve köprülerle bağlanan 118 adanın üzerine kuruludur. Şehir, kıyı şeridi boyunca uzanan Venetian Lagoon bataklığında, Po ve Piave nehirlerinin deltaları arasına kuruludur. Venedik doğal güzelliği, mimarisi ve sanat eserleri ile ün yapmıştır. . . . . .

01.11

La mia principessa!❤

( ˆ ˆ )/♡

さっき見た人すいません(。-_-。)